lekcje online

Ucz się polskiego online!

girl, laptop, school supplies-5662435.jpg

Nauczanie online obcego języka niewątpliwie daje nam ogromne możliwości. Wystarczy dzisiaj komputer i dostęp do Internetu, aby zdobyć wiedzę i praktykę. Wszystkie dziedziny naszego życia są inherentnie zdigitalizowane w tych dniach. Technologia również wkroczyła do edukacji, dlatego też stale opracowywane są nowe metody i aplikacje. Wierzymy, że tradycyjne zajęcia są równie skuteczne i satysfakcjonujące jak te online. Już po pierwszym spotkaniu zauważysz wartość kursów online, na przykład: dzielenie ekranu, pokazywanie prezentacji PowerPoint, korzystanie z krótkich filmów na YouTube lub TED. Będziesz mógł/a ćwiczyć każdą umiejętność: mówienie, pisanie, czytanie, a także słuchanie. Podczas zajęć online nauczyciel może tłumaczyć, prowadzić, pytać, ilustrować, odpowiadać na pytania, podobnie jak podczas tradycyjnych lekcji. Co więcej, każde spotkanie może być nagrane przez nauczyciela i przesłane do Ciebie. Sytuacja wygląda tak samo z tablicą, którą używasz podczas swojej lekcji.

Zapraszamy na spotkanie online!

Pracujemy na kilku platformach:
Te platformy dają nam wszystkie narzędzia IT: możliwość zorganizowania wideokonferencji dla grupy, dzielenie ekranu i materiałów, pokazywanie prezentacji w programie PowerPoint, korzystanie z tablicy i krótkich filmów podczas zajęć. Klucz do sukcesu nie leży w używaniu dobrej platformy. Istotne jest nasze zaangażowanie, pasja i postawa wobec uczących się.

Pamiętamy o wzbogacaniu słownictwa naszych studentów, dlatego korzystamy z szerokiego zestawu aplikacji mobilnych, mianowicie:

Pozwalają nam one stworzyć niesamowitą lekcję, która zostanie zakorzeniona w pamięci uczących się.

Online lesson time duration

Class in small group (3,4,5 people)

90 min.

Individual class

60 min. or 90 min.

Scroll to Top